Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСНС від 17.07.2014 N 394 "Про утворення комісії з призначення одноразової грошової допомоги"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 17 березня 2020 року N 216

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу ДСНС від 17.07.2014 N 394 "Про утворення комісії з призначення одноразової грошової допомоги"

З метою організації роботи комісії з призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та у зв'язку з проведенням організаційно-штатних заходів наказую:

1. Внести такі зміни до складу комісії з призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС від 17.07.2014 N 394 (Наказ N 394):

увести до складу комісії БАРАБАША Євгенія Анатолійовича, начальника Центральної лікарсько-експертної комісії;

вивести зі складу комісії СТРЮКА Миколу Івановича, начальника Центральної лікарсько-експертної комісії.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Білошицького Р. М.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали