Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСНС від 22.08.2016 N 407 "Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Державної служби України з надзвичайних ситуацій"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 9 січня 2019 року N 15

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу ДСНС від 22.08.2016 N 407 "Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Державної служби України з надзвичайних ситуацій"

З метою належного здійснення повноважень дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Державної служби України з надзвичайних ситуацій та у зв'язку із змінами у складі керівництва ДСНС наказую:

1. Внести зміни до складу дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Державної служби України з надзвичайних ситуацій, затвердженого наказом ДСНС від 22.08.2016 N 407 "Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Державної служби України з надзвичайних ситуацій", виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали