ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.05.2012

м. Київ

N 648


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 травня 2012 р. за N 846/21158

Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 03.03.2000 N 433

Відповідно до статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI) та з метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Фонду державного майна України від 03 березня 2000 року N 433 "Про затвердження Переліку документів, які подаються до Фонду державного майна України ініціаторами створення господарських товариств, у тому числі підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних капіталів яких передається майно, майнові права та інші активи, що є державною власністю", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2000 року за N 196/4417 (зі змінами), такі зміни:

1.1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Уповноважити Управління міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності проводити роботу з опрацювання документів щодо створення господарських товариств за участю держави в особі Фонду державного майна України.".

1.2. В абзаці другому пункту 2 слова "інші недержавні засновники, в тому числі іноземні або українські інвестори" замінити словами "установи та організації, відповідні суб'єкти управління та недержавні учасники (засновники), в тому числі іноземні інвестори".

1.3. В абзаці другому пункту 3:

слова "Департаменту оціночної діяльності" замінити словами "Управлінню з питань оціночної діяльності";

слова "Департаменту інвестиційних проектів та майна за кордоном" замінити словами "Управління міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності".

1.4. У пункті 2 Переліку документів, які подаються до Фонду державного майна України ініціаторами створення господарських товариств, у тому числі підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних капіталів яких передається майно, майнові права та інші активи, що є державною власністю, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 03 березня 2000 року N 433, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2000 року за N 196/4417 (зі змінами), слово "установчого" замінити словом "засновницького".

2. Затвердити Перелік документів, які подаються до Фонду державного майна України у разі придбання державою пакетів акцій (часток) в інших власників, що додається.

3. Управлінню міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

М. Бродський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
11.05.2012 N 648

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 травня 2012 р. за N 846/21158


Перелік документів, які подаються до Фонду державного майна України у разі придбання державою пакетів акцій (часток) в інших власників

1. Письмове звернення державного підприємства щодо участі у господарському товаристві.

2. Засвідчена в установленому порядку копія статуту державного підприємства.

3. Згода відповідного уповноваженого органу управління на придбання пакета акцій (частки) господарського товариства за рахунок коштів державного підприємства.

4. Пропозиція власника пакета акцій (частки) господарського товариства щодо продажу з відповідним проектом договору купівлі-продажу.

5. Звіт про оцінку пакета акцій (частки) господарського товариства, який пропонується до продажу.

6. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів власника пакета акцій (частки) господарського товариства, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і повідомлення про відкриття рахунків в установах банків.

7. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів господарського товариства, пакет акцій (частка) якого пропонується до продажу, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, повідомлення про відкриття рахунків в установах банків та перелік інших учасників господарського товариства із зазначенням розміру їх часток у статутному капіталі (кількості акцій).

8. Бізнес-план діяльності господарського товариства та фінансова звітність господарського товариства за останні три роки, що передують року придбання пакета акцій (частки).

9. Копія документа, що підтверджує право власності на пакет акцій (частку) господарського товариства, інформація про обтяження пакета акцій (частки) або про додаткові зобов'язання, пов'язані з участю у господарському товаристві.

10. У випадках, передбачених законодавством та статутом господарського товариства, засвідчені в установленому порядку копії відмови інших учасників господарського товариства від реалізації переважного права купівлі пакета акцій (частки), що пропонується до продажу.

 

Начальник Управління
міждержавних майнових відносин
та інвестиційної діяльності

Є. Асташев

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали