Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 03 березня 2000 року N 433

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.09.2018

м. Київ

N 1214

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 жовтня 2018 р. за N 1144/32596

Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 03 березня 2000 року N 433

Відповідно до статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI) та з метою приведення нормативно-правового акта Фонду державного майна України у відповідність до вимог законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Переліку документів, які подаються до Фонду державного майна України ініціаторами створення господарських товариств, у тому числі підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних капіталів яких передається майно, майнові права та інші активи, що є державною власністю, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 03 березня 2000 року N 433, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2000 року за N 196/4417 (із змінами), що додаються.

2. Управлінню інвестиційної діяльності та державних підприємств Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави подати цей наказ в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
19 вересня 2018 року N 1214

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
08 жовтня 2018 р. за N 1144/32596

Зміни
до Переліку документів, які подаються до Фонду державного майна України ініціаторами створення господарських товариств, у тому числі підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних капіталів яких передається майно, майнові права та інші активи, що є державною власністю

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Письмове звернення фізичної або юридичної особи, яка бажає виступити засновником господарського товариства, про намір створення господарського товариства.".

2. Пункт 6 виключити.

У зв'язку з цим пункти 7 - 9 вважати відповідно пунктами 6 - 8.

3. Пункт 7 виключити.

У зв'язку з цим пункт 8 вважати пунктом 7.

4. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів, повідомлення про відкриття рахунків в установах банків - для юридичних осіб, які бажають виступити засновниками господарського товариства, а для фізичних осіб - копії паспорта та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.".

 

Заступник директора
Департаменту - начальник Управління
інвестиційної діяльності та державних
підприємств Департаменту управління
державними підприємствами та
корпоративними правами держави

О. Баранюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали