ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2011 року N 1732

Про внесення змін до наказу Фонду від 20.12.2007 N 1997

У зв'язку із реорганізацією центрального апарату Фонду державного майна України (далі - Фонд) і введенням в дію нового штатного розпису (наказ від 07.10.2011 N 1085к) та з метою вдосконалення процедури підготовки рішень Фонду з питань списання державного майна наказую:

1. Внести до наказу Фонду від 20.12.2007 N 1997 "Про забезпечення виконання постанови КМУ від 08.11.2007 N 1314" такі зміни:

по тексту наказу слова "Департаменту банкрутства, санації та реструктуризації", "Департаменту продажу цілісних майнових комплексів", "Департаменту інформаційних технологій, моніторингу та прогнозування",  "Департаменту з питань управління державним майном та орендних відносин" та "Департаменту реформування власності та з питань трансферту технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності" замінити відповідно словами "Управлінню з питань розпорядження об'єктами державної власності", "Управлінню продажу об'єктів малої приватизації та ЦМК", "Управлінню інформаційних технологій та моніторингу", "Управлінню з питань управління державним майном та орендних відносин" та "Управлінню з питань реформування власності";

пункт 5 наказу після слів "керівництву Фонду" доповнити словами "або  уповноваженій Головою Фонду особі".

2. Контроль за виконання цього наказу покласти на керівника структурного підрозділу Фонду відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали