ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 2012 року N 3/2гн-1

Про внесення змін до наказу Генерального прокурора України від 4 жовтня 2011 року N 3/2гн

З метою вдосконалення організації правозахисної діяльності у сфері охорони навколишнього природного середовища, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

Внести такі зміни та доповнення до наказу Генерального прокурора України від 4 жовтня 2011 року N 3/2гн "Про особливості організації діяльності органів прокуратури у сферах охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин" (Наказ N 3/2гн):

1. В абзаці 5 пункту 8.4 після слова "належності" доповнити словами "а також суб'єктів господарювання, які здійснюють скиди безпосередньо у річку Дніпро, її водосховища та Дніпровсько-Бузький лиман".

2. В абзаці 6 пункту 8.4 після слова "сферах" доповнити словами "та на об'єктах, що здійснюють скиди безпосередньо у річку Дніпро, її водосховища та Дніпровсько-Бузький лиман".

3. В абзаці 8 пункту 8.4 слова "на водному транспорті" виключити.

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, ректору Національної академії прокуратури України, довести його до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали