ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 194

Про внесення змін до наказу Головдержслужби від 10.10.2008 N 277

З метою актуалізації Методичних рекомендацій щодо оформлення документів з окремих питань кадрової роботи у сфері державної служби наказую:

1. Внести зміни до наказу Головдержслужби від 10.10.2008 N 277 "Про поширення методичних рекомендацій щодо оформлення документів з окремих питань кадрової роботи у сфері державної служби":

1.1. в абзаці п'ятому розділу "Види розпорядчих документів у місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування" Методичних рекомендацій щодо оформлення документів з окремих питань кадрової роботи у сфері державної служби слова, знаки та цифри "Уніфіковані форми затверджені наказом Міністерства статистики України від 09.10.95 N 253:

• N П-1 (наказ про прийом на роботу);

• N П-5 (наказ про переведення на іншу роботу);

• N П-6 (наказ про надання відпустки);

• N П-7 (список N __ про надання відпустки);

• N П-8 (наказ про припинення трудового договору)."

замінити словами, знаками та цифрами "Типові форми первинної облікової документації підприємств, установ, організацій затверджені наказом Державного комітету статистики України від 05.12.2008 N 489:

• N П-1 "Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу";

• N П-3 "Наказ (розпорядження) про надання відпустки";

• N П-4 "Наказ (розпорядження) про припинення трудового договору (контракту)";

1.2. в зразку розпорядчого акта "Про відпустку Іванової О. В." слово "НАКАЗ" замінити словом "РОЗПОРЯДЖЕННЯ";

1.3. Методичні рекомендації щодо оформлення документів з окремих питань кадрової роботи у сфері державної служби доповнити новими зразками розпорядчих актів з кадрових питань, які додаються (додатки 1 - 3).

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Начальника
Головдержслужби

О. Шевченко

 

Додаток 1
до наказу Головного управління державної служби України
12.08.2011 N 194

ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

"___" 20__ року

N __________

Про Степаненка І. І.

1. Оголошується Указ Президента України від ___________ 20__ року N ___ "Про призначення Степаненка І. І. на посаду голови ________ обласної державної адміністрації".

2. Приступаю до виконання повноважень голови _______ обласної державної адміністрації з ___ ___________ 20___ року з оплатою праці згідно штатного розпису із збереженням ______ рангу державного службовця.

Підстава:

Указ Президента України від __ __ 20__ року N __ "Про призначення Степаненка І. І. на посаду голови обласної державної адміністрації".

Голова облдержадміністрації

П. І. Б.

 

Додаток 2
до наказу Головного управління державної служби України
12.08.2011 N 194

ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

"___" 20__ року

N __________

Про Степаненка І. І.

1. Оголошується Указ Президента України від ___________ 20___ року N ___ "Про звільнення Степаненка І. І. з посади голови ________ обласної державної адміністрації".

2. Складаю повноваження голови обласної державної адміністрації з ___ ___________ 20___ року відповідно до статті 8 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та звільненням за пунктом 2 статті 36 КЗпП України на підставі закінчення строку трудового договору.

Підстава:

Указ Президента України від __ __ 20__ року N ___ "Про звільнення Степаненка І. І. з посади голови ________ обласної державної адміністрації".

Голова облдержадміністрації

П. І. Б.

Примітка: підстави для припинення трудових відносин також визначені у статті 9 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 36 Кодексу законів про працю України, статті 30 Закону України "Про державну службу".

 

Додаток 3
до наказу Головного управління державної служби України
12.08.2011 N 194

ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

"___" ___________ 20__ року

N __________

Про Степаненка І. І.

1. Припинити Степаненку І. І. повноваження на посаді голови _______ обласної державної адміністрації з ___ ___________ 20___ року відповідно до статті 8 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та звільнити за пунктом 2 статті 36 КЗпП України у зв'язку із закінчення строку трудового договору.

Підстава:

Указ Президента України від __ __ 20__ року N __ "Про звільнення Степаненка І. І. з посади голови __________ обласної державної адміністрації".

Голова облдержадміністрації

П. І. Б.

Примітка: розпорядження видається новопризначеним головою або виконуючим обов'язки голови місцевої державної адміністрації у разі відсутності на роботі голови місцевої державної адміністрації, який звільняється.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали