КРИМСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.04.2012 р. N 242

Про внесення змін до наказу Кримської митниці від 06.03.2012 N 157 "Про організаційні заходи щодо посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню"

З метою виконання наказу Держмитслужби України від 06.07.2009 N 633 "Про затвердження Плану заходів по посиленню контролю за правильністю визначення митної вартості товарів", а також в цілях реалізації вимог керівництва Держмитслужби щодо скорочення часу проведення митного оформлення, підвищення ефективності залучення відділу митних платежів (далі - ВМП) до митного оформлення відповідно до підпункту 29 пункту 3 Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Держмитслужби України від 20.04.2005 N 314, наказую:

1. Перелік критеріїв ризику з питань контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню, та заходи реагування на наявні критерії ризику, затверджений наказом Кримської митниці від 06.03.2012 N 157 "Про організаційні заходи щодо посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню", викласти у редакції, що додається.

2. Перелік товарів "групи ризику", що ввозяться на митну територію України, підлягають оподаткуванню й з достатнім ступенем ймовірності можуть декларуватися із заниженням митної вартості, та заходи реагування при здійсненні митного контролю цих товарів, затверджений наказом Кримської митниці від 06.03.2012 N 157 "Про організаційні заходи щодо посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню", викласти у редакції, що додається

3. Установити, що цей наказ набирає чинності з дати його реєстрації.

4. Відділу організаційного та документального забезпечення (Шилов Є. Є.) забезпечити тиражування та доведення цього наказу до відома структурних підрозділів митниці згідно розрахунку розсилки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника Кримської митниці згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

Начальник Кримської митниці

В. Г. Набока


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Кримської митниці
20.04.2012 N 242


ПЕРЕЛІК
критеріїв ризику з питань контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню, та заходів реагування на наявні критерії ризику

Критерії ризику

Заходи реагування

1. Країною-відправлення товарів є одна з країн Європи, країною походження товару вказано Китай.
2. Товари елітних брендів.
3. Товар оформлюється за листами про погодження за рівнем митної вартості менш ніж в митниці постійної акредитації.
4. Товари ліквідного імпорту.

* Оформлення за погодженням з керівництвом відділу митних платежів або посадовою особою відділу митних платежів, що здійснює контроль правильності визначення митної вартості під час проведення процедур митного контролю та митного оформлення шляхом моніторингу електронних копій ВМД (Наказ N 246).* З метою прискорення митного оформлення можливо погодження в оперативному режимі (за телефоном) з подальшим наданням, протягом наступної робочої доби, документів на підставі яких визначалась митна вартість. Погодження проводиться шляхом накладення резолюції "Погоджено" на рішенні про визначення митної вартості або на ДМВ (на зворотному боці Інформаційного аркуша митного контролю товарів за ВМД (Наказ N 246) у випадках відсутності ДМВ), якщо рішення не приймалось.

 

Начальник відділу
митних платежів

О. Г. Таловін


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Кримської митниці
20.04.2012 N 242


ПЕРЕЛІК
товарів "групи ризику", що ввозяться на митну територію України, підлягають оподаткуванню й з достатнім ступенем ймовірності можуть декларуватися із заниженням митної вартості, та заходів реагування при здійсненні митного контролю цих товарів

Товари "групи ризику"

Заходи реагування

Код згідно з УКТЗЕД

Опис товару

3922

Ванни, душі, умивальники, біде, унітази та їх сидіння і кришки для них, бачки зливні та аналогічні вироби санітарно-технічного призначення, з пластмаси

* Оформлення за погодженням з керівництвом відділу митних платежів або посадовою особою відділу митних платежів, що здійснює контроль правильності визначення митної вартості під час проведення процедур митного контролю та митного оформлення шляхом моніторингу електронних копій ВМД (Наказ N 246).

61, 62

Одяг

6907, 6908

Керамічна плитка

84, 85**

Тільки товари побутової техніки, крім частин

6309

Одяг та інші вироби, що використовувалися

Залучення відділу митних платежів до митного оформлення відповідно до підпункту 29 пункту 3 Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Держмитслужби України від 20.04.2005 N 314.

8702

Транспортні засоби, розраховані на перевезення 10 осіб і більше, включаючи водія

8703

Автомобілі легкові та інші транспортні засоби, призначені для перевезення людей

8704

Транспортні засоби для перевезення вантажів

8705

Транспортні засоби спеціального призначення

8711

Мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди
з допоміжним двигуном

8716

Причепи та напівпричепи для всіх транспортних засобів; інші несамохідні транспортні засоби, крім їх частин

89

Судна, човни та плавучі засоби

94

Меблі* З метою прискорення митного оформлення можливо погодження в оперативному режимі (за телефоном) з подальшим наданням, протягом наступної робочої доби, документів на підставі яких визначалась митна вартість.

Погодження проводиться шляхом накладення резолюції "Погоджено" на рішенні про визначення митної вартості або на ДМВ (на зворотному боці Інформаційного аркуша митного контролю товарів за ВМД (Наказ N 246) у випадках відсутності ДМВ), якщо рішення не приймалось.

** Заходи реагування здійснювати виключно до товарів побутової техніки, які класифікуються в межах 84, 85 товарних груп згідно з УКТЗЕД, за виключенням частин. Термін частини зазначено у значенні Примітки 2 до розділу XVI УКТЗЕД.

 

Начальник відділу
митних платежів

О. Г. Таловін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали