МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2012 року N 412

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля України від 04.07.2011 N 251 та Інструкції з діловодства у центральному апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року N 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади" (Постанова N 1242) та з метою оптимізації процесу обліку, збереження та використання документів щодо відрядження працівників Міненерговугілля України наказую:

1. Внести до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 04.07.2011 N 251 "Про затвердження Положення про здійснення закордонних відряджень працівників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України" (Положення N 251) такі зміни:

1.1 Пункт 3 наказу викласти у такій редакції:

"3. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) здійснювати реєстрацію та ведення обліку наказів про закордонні відрядження".

1.2 Внести до Положення про здійснення закордонних відряджень працівників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (Положення N 251) (далі - Положення) такі зміни:

1.2.1 Пункт 2.8 виключити.

1.2.2 Пункт 2.10 викласти у такій редакції:

"2.10. Департамент з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва готує наказ про відрядження (зразок наказу на відрядження додається), подає на підпис Міністру енергетики та вугільної промисловості України та на реєстрацію Департаменту управління персоналом та документального забезпечення. Оригінал наказу про відрядження зберігається в Департаменті управління персоналом та документального забезпечення, а його копії надаються до Спеціального відділу та департаментів, зазначених у листі погодження до наказу".

2. Абзац шостий та сьомий пункту 3.5.3.2 Інструкції з діловодства у центральному апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, затвердженої наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 29.11.2011 N 758 (Перелік N 758) (далі - Інструкція), викласти у такій редакції:

"накази про відрядження в межах України - в Департаменті управління персоналом та документального забезпечення;

накази про відрядження за кордон - в Департаменті управління персоналом та документального забезпечення".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали