МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2012 року N 361

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля України від 06.06.2011 N 197

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" (Постанова N 1277), Положенням про систему обліку публічної інформації (Постанова N 1277), затвердженим цією постановою, та з метою вдосконалення роботи з інформаційними запитами, їх моніторингу та оприлюднення на веб-сайті Міністерства наказую:

1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (додається).

2. Внести до наказу Міненерговугілля України від 06.06.2011 N 197 "Про заходи з виконання Указу Президента України від 05.05.2011 N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Наказ N 197) такі зміни:

2.1. Пункт 1 наказу викласти у такій редакції:

"1. Визначити:

1.1. Департамент управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації у частині реєстрації інформаційних запитів та надання консультацій у процесі оформлення таких запитів. При реєстрації взяти до безумовного виконання вимоги пункту 5 Положення про систему обліку публічної інформації (Постанова N 1277).

1.2. Управління інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) відповідальним в частині моніторингу та всебічного аналізу публічної інформації, надання інформації вищим державним органам."

2.2. Доповнити п. 3 підпунктом 3.3 такого змісту:

"3.3. Узяти до уваги, що з метою аналізу, професійного моніторингу та оприлюднення на веб-сайті Міністерства інформації, яка стосується опрацювання інформаційних запитів, копії відповідей запитувачам надавати до Управління інформаційно-аналітичного забезпечення."

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
06.06.2012 N 361


ПОЛОЖЕННЯ
про систему обліку публічної інформації у центральному апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

1. Це Положення встановлює загальні вимоги щодо забезпечення збереження та доступу до публічної інформації, функціонування і ведення системи обліку публічної інформації, в якій реєструються документи, що перебувають на контролі у Міненерговугіллі.

2. Система обліку публічної інформації (далі - система обліку) - це електронна база даних, що містить інформацію про документи, які перебувають у Міненерговугіллі (далі - документи).

3. Адміністратором системи обліку, що забезпечує її функціонування та ведення в межах своїх повноважень, є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

4. Адміністратор системи обліку забезпечує:

реєстрацію документів;

стабільну роботу системи обліку;

оприлюднення системи обліку на офіційному веб-сайті;

надання доступу до системи обліку за запитами;

здійснення оновлення програмного забезпечення системи обліку;

можливість пошуку, перегляду, отримання електронних копій;

здійснення інших функцій відповідно до законодавства.

5. Реєстрація документів здійснюється шляхом внесення в облікову картку таких відомостей про документи в електронному вигляді:

номер облікової картки;

назва документа;

номер документа;

дата створення документа;

дата надходження документа;

джерело інформації (автор, відповідний підрозділ);

передбачена законом підстава віднесення інформації до категорії з обмеженим доступом;

строк обмеження доступу до інформації (у разі, якщо вона віднесена до інформації з обмеженим доступом);

галузь;

ключові слова;

тип, носій (текстовий документ, плівки, відео- та аудіозаписи тощо);

вид (нормативні акти, угоди, рішення, протоколи, звіти, прес-релізи);

проекти рішень (доповідні записки, звернення, заяви, подання, пропозиції, листи тощо);

форма зберігання документа;

місце зберігання документа.

6. Система обліку ведеться державною мовою.

7. Внесення змін до системи обліку у разі виявлення неточності, помилки або зміни інформації про документ, внесеної раніше, здійснюється шляхом створення додаткової до існуючої облікової картки, із зазначенням у системі обліку факту внесення змін, змісту змін та дати.

8. Внесення до системи обліку відомостей про документи здійснюється з урахуванням частини сьомої статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

9. Захист інформації системи обліку здійснюється за допомогою комплексної системи захисту інформації.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали