МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2011 року N 892

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля України від 19 жовтня 2011 року N 632

Керуючись вимогами Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку", Інструкцією про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893, Порядком проведення спеціальної перевірки для надання фізичним особам допуску до виконання особливих робіт на ядерних установках, з ядерними матеріалами, радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1997 року N 1471, відповідно до рішення постійно діючої експертної комісії з оцінки Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф обмеження доступу "Для службового користування", наказую:

1. Внести до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і якій присвоюється гриф обмеження доступу "Для службового користування" у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (далі - Перелік відомостей), затвердженого наказом Міненерговугілля України від 19 жовтня 2011 року N 632 (Наказ N 632), такі зміни і доповнення:

1.1. Пункт 10 викласти у такій редакції:

"10. Порядок доступу персоналу об'єкта до місць (будівлі, споруди тощо), що перебувають під охороною.".

1.2. Пункт 37 викласти у такій редакції:

"37. Документи, які містять інформацію про фізичних осіб, щодо яких проводиться спеціальна перевірка для надання допуску до виконання особливих робіт на ядерних установках, з ядерними матеріалами, радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання.".

1.3. Доповнити Перелік відомостей розділом "Сфера зовнішніх відносин" та пунктом 59 такого змісту:

"59. Відомості про зміст директив, вказівок делегаціям, що представляють державу на міжнародних переговорах (консультаціях, нарадах, форумах та семінарах) із зовнішньоекономічних (зовнішньополітичних) питань або супровідні матеріали що містять інформацію з обмеженим доступом, крім тих, що становлять державну таємницю.".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали