Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 25.11.2016 N 767

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 жовтня 2019 року N 444

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 25.11.2016 N 767

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2019 N 829 "Про деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" (Постанова N 829) та у зв'язку з кадровими змінами в апараті Міністерства наказую:

1. Внести до наказу Міненерговугілля від 25.11.2016 N 767 "Про організацію опрацювання структурними підрозділами Міненерговугілля питань за укладеними концесійними договорами" (Порядок N 767) такі зміни:

1.1. У пункті 6 Порядку організації опрацювання структурними підрозділами Міненерговугілля питань за укладеними концесійними договорами, затвердженого зазначеним наказом, слова "а у разі його відсутності - перший заступник Міністра" вилучити.

1.2. У складі Комісії з організації опрацювання питань за укладеними концесійними договорами, утвореної зазначеним наказом:

позиції:

"за посадою

заступник Міністра, який координує діяльність Міністерства з питань реалізації державної політики у вугільно-промисловому комплексі, голова Комісії (щодо розгляду питань за концесійними договорами цілісних майнових комплексів державних підприємств "Свердловантрацит" та "Ровенькиантрацит");

за посадою

заступник Міністра, який координує діяльність Міністерства з питань реалізації державної політики в електроенергетичному комплексі, голова Комісії (щодо розгляду питань за концесійним договором цілісного майнового комплексу державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар")"

замінити позицією:

"Оржель О. А.

Міністр енергетики та захисту довкілля, Голова комісії з проведення реорганізації Міненерговугілля, голова Комісії".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр енергетики та захисту
довкілля, Голова комісії з проведення
реорганізації Міненерговугілля

О. Оржель
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали