Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.03.2019 N 343

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2019 року N 961

Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.03.2019 N 343

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2012 N 242 (Порядок N 242), та з метою встановлення переліку та порядку покриття витрат на утримання служби замовника для визначення розпорядника з підготовки та участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020" наказую:

Унести до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.03.2019 N 343 "Про деякі питання здійснення функції служби замовника для визначення розпорядника з підготовки та участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020" (Наказ N 343) такі зміни:

1. Пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Установити, що гранична норма покриття витрат на утримання служби замовника за відповідним напрямом використання бюджетних коштів не може перевищувати 2,5 відсотка вартості товарів, робіт і послуг під час підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020" та спрямовується на:

оплату праці працівникам служби замовника та здійснення нарахувань на заробітну плату;

створення веб-сайту державного підприємства "ЕКСПО-2020", придбання обладнання, предметів довгострокового користування, матеріалів та оплату інших витрат, необхідних для забезпечення діяльності служби замовника;

оплату витрат, пов'язаних із відрядженням за кордон працівників служби замовника, зокрема на відшкодування добових витрат та витрат на найм житлового приміщення, придбання авіаквитків, страхових полісів та користування транспортними засобами в Об'єднаних Арабських Еміратах;

закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з технічної підтримки веб-сайту державного підприємства "ЕКСПО-2020", хостингу доменного імені, плату за оренду приміщення та експлуатаційні послуги на його утримання, оплату послуг перекладу, послуг із заправки картриджів та банківські послуги;

повернення безвідсоткової фінансової допомоги, отриманої на здійснення функції служби замовника для визначення розпорядника з підготовки та участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020".

Служба замовника здійснює цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

Щокварталу до 20 числа наступного місяця служба замовника подає Мінекономрозвитку інформацію про використання бюджетних коштів".

2. Доповнити наказ новим пунктом 21 такого змісту:

"21. Установити, що кошти для покриття витрат на утримання служби замовника перераховуються на розрахунковий рахунок, відкритий у державному банку, від кожної суми платежу на виконання умов укладеного договору для забезпечення підготовки та участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020" після погодження Мінекономрозвитку розрахунку витрат на утримання служби замовника згідно з додатком.

Служба замовника використовує отримані кошти на утримання протягом усього строку дії укладеного договору для забезпечення підготовки та участі України у Всесвітній виставці "Експо-2020".".

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
06.06.2019 N 961

ПОГОДЖЕНО

Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
_____
                            (прізвище, ім'я, по батькові)

ЗАТВЕРДЖЕНО

у сумі
                                     (сума цифрами і словами)

Директор державного підприємства "ЕКСПО-2020"

______
                    (прізвище, ім'я, по батькові)

___ 2019 р.

___ 2019 р.

Розрахунок
витрат на утримання служби замовника

виконання договору з _____ від __________ N __________

Термін виконання договору: _______

N

Найменування витрат

Сума в іноземній валюті

Сума в гривневому еквіваленті

 

....

 

 

 

Витрата на утримання служби замовника 2,5 %

 

 

 

Разом

 

 

Головний бухгалтер
державного підприємства "Експо-2020"

 
__________
(прізвище, ім'я, по батькові)

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали