МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 листопада 2017 року N 712

Про внесення змін до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.05.2017 N 344

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 N 830 "Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо розвитку галузі енергетики" (Постанова N 830) та у зв'язку з кадровими та структурними змінами у апараті Міненерговугілля наказую:

1. Внести до Складу Робочої групи з відбору заходів з розвитку галузі енергетики, які можуть фінансуватись за бюджетною програмою 1101540 "Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України", утвореного наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.05.2017 N 344 (Положення N 344), такі зміни:

позицію "Гладков Олексій Васильович - директор Департаменту інформаційних технологій та інформаційно-аналітичного забезпечення" замінити позицією "Рудика Денис Олександрович - заступник директора Департаменту - начальник відділу моніторингу діяльності ПЕК Департаменту інформаційних технологій та інформаційно-аналітичного забезпечення";

позицію "Плачков Григорій Іванович - директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу" замінити позицією "Кульчицька Світлана Василівна - заступник директора Департаменту - начальник відділу забезпечення міжнародних режимів безпеки та законодавчих ініціатив Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу";

слова "заступник директора Департаменту - начальник відділу взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики" замінити словами "генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції".

2. Абзац перший пункту 8 Положення про Робочу групу з відбору заходів з розвитку галузі енергетики, які можуть фінансуватись за бюджетною програмою КПКВК 1101540 "Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України", затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.05.2017 N 344 (Положення N 344), після слів "яке готується" доповнити словами "ДП "Енергоринок".

3. Доповнити перелік напрямів використання коштів за бюджетною програмою 1101540 "Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України" у Формі резюме заходу з розвитку галузі енергетики, затвердженої наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.05.2017 N 344 (Положення N 344), такими позиціями:

"інвестування підприємств паливно-енергетичного комплексу у формі капітальних вкладень";

"проведення аудиту технічного стану теплоелектроцентралей, що належать до сфери управління Міненерговугілля";

"розроблення проектів технічних регламентів щодо вимог до нафтопродуктів, гармонізованих до європейських стандартів";

"забезпечення діяльності постійно діючої робочої групи Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії (Проектного офісу)".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали