МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 жовтня 2011 року N 369

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 08.04.2008 N 178

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації" від 07.09.2011 N 938 (Постанова N 938) наказую:

1. Унести зміни до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 08.04.2008 N 178 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави в системі Мінприроди", що додаються.

2. Відділу правового забезпечення Юридичного департаменту (Бродський Є. Ю.) довести даний наказ до працівників центрального апарату Міністерства, територіальних органів Міністерства та Рескомприроди Криму.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії з проведення
реорганізації Міністерства -
заступник Міністра

І. Д. Макаренко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мінприроди
05.10.2011 N 369


Зміни,
що вносяться до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України

1. У назві і тексті наказу слова "конфіденційна інформація, що є власністю держави" у всіх відмінках замінити словами "службова інформація" у відповідному відмінку.

2. У назві Інструкції, яка затверджена зазначеним наказом, слова "конфіденційну інформацію, що є власністю держави" замінити словами "службову інформацію".

3. Абзац другий пункту 1 Інструкції викласти у такій редакції:

"Переліки відомостей, які містять службову інформацію, затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими адміністраціями.".

4. У тексті додатків 1, 15 і 16 до Інструкції слова "конфіденційна інформація, що є власністю держави" у всіх відмінках замінити словами "службова інформація" у відповідному відмінку.

5. Додаток 13 Інструкції виключити.

У зв'язку з цим: додатки 14 - 17 Інструкції вважати додатками 13 - 16 відповідно.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали