Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 07 лютого 2018 року N 183

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 лютого 2018 року N 286

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 07 лютого 2018 року N 183

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, у зв'язку з допущеною технічною помилкою наказую:

1. У пункті 3 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 07 лютого 2018 року N 183 "Про Розподіл імплантів та інструментів для корекції складних сколіотичних деформацій хребта у дітей та підлітків, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік" слова "Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" замінити словами "Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України".

2. У Розподілі імплантів та інструментів для корекції складних сколіотичних деформацій хребта у дітей та підлітків, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" в частині "Централізована закупівля ендопротезів і наборів інструментів для імплантації", затвердженого наказом від 07 лютого 2018 року N 183, слова "Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" замінити словами "Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали