Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 серпня 2016 року N 875 "Про затвердження графіків розподілу препарату "Бупрен ІС" (бупренорфіну гідрохлорид) для пілотування нових моделей надання послуг замісної підтримувальної терапії"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2018 року N 534

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 серпня 2016 року N 875 "Про затвердження графіків розподілу препарату "Бупрен ІС" (бупренорфіну гідрохлорид) для пілотування нових моделей надання послуг замісної підтримувальної терапії"

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та у зв'язку зі зміною логістичної компанії наказую:

1. Унести до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 серпня 2016 року N 875 "Про затвердження графіків розподілу препарату "Бупрен ІС" (бупренорфіну гідрохлорид) для пілотування нових моделей надання послуг замісної підтримувальної терапії" (Наказ N 875) (далі - наказ) такі зміни:

1) підпункт 2 пункту 3 наказу викласти у такій редакції:

"2) визначити заклади охорони здоров'я та фармацевтичні (аптечні) заклади, які будуть отримувати Препарати від Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія", відповідно до затверджених підпунктом 1 пункту 3 цього наказу переліків. Зберігання та поставка Препаратів до цих закладів здійснюється ДП "Укрмедпостач" МОЗ України відповідно до вимог чинного законодавства;";

2) абзац перший пункту 4 наказу викласти у такій редакції:

"4. ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" (Курпіта В. І.) забезпечити супровід пілотування нових моделей надання послуг замісної підтримувальної терапії та цільового використання Препаратів для лікування осіб з психічними і поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів шляхом:";

3) підпункт 5 пункту 4 наказу викласти у такій редакції:

"5) збору та аналізу отриманої щомісяця від ДП "Укрмедпостач" МОЗ України інформації про залишки Препаратів, поставки препаратів у заклади охорони здоров'я, фармацевтичні (аптечні) заклади;".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції О. Стефанишину.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали