Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28 березня 2017 року N 334

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 грудня 2018 року N 2399

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28 березня 2017 року N 334

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 (Постанова N 267) та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України (Постанова N 267), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, та у зв'язку із виробничою необхідністю наказую:

Внести зміни до складу групи технічного супроводу Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель лікарських засобів для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектра аутизму, з шизофренією, афективними розладами, гіперкінетичними розладами, дитячий церебральний параліч та громадян, хворих на резистентну форму ювенільного ревматоїдного артриту, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 березня 2017 року N 334 (Наказ N 334), виклавши його в новій редакції, що додається.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
28 березня 2017 року N 334
(у редакції наказу МОЗ України
від 21 грудня 2018 року N 2399)

Склад
групи технічного супроводу Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель лікарських засобів для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектра аутизму, з шизофренією, афективними розладами, гіперкінетичними розладами, дитячий церебральний параліч та громадян, хворих на резистентну форму ювенільного ревматоїдного артриту

Лебідь Наталія Ігорівна

головний спеціаліст відділу організації акушерсько-гінекологічної допомоги управління медичної допомоги матерям і дітям Медичного департаменту МОЗ України, голова групи технічного супроводу.

Андрушко Тетяна Федорівна

головний спеціаліст відділу фінансово-економічного супроводу централізованих заходів і державних програм Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності МОЗ України, заступник голови групи технічного супроводу.

Ярко Людмила Володимирівна

головний спеціаліст відділу державної реєстрації лікарських та імунобіологічних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України.

Баранько Ольга Валеріївна

начальник відділу адміністрування державних реєстрів ДП "Державний експертний центр МОЗ України".

Буднік Неля Леонідівна

головний спеціаліст відділу аналітики та загального контролю Управління аудиту та аналітики (з правом дорадчого голосу)

Панічевська Євгенія Леонідівна

представник громадськості, БФ "Асоціація батьків дітей з аутизмом" (з правом дорадчого голосу)

Коваленко Людмила Миколаївна

завідувач-референт центру Державного закладу "Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров'я України", секретар групи технічного супроводу.

Барлас Тетяна Рудольфівна

представник громадськості, ВГО "Українська асоціація батьків дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит "Радість руху".

Яценко Ірина Михайлівна

головний спеціаліст відділу організації спеціалізованої медичної допомоги управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту МОЗ України.

 

Заступник Міністра з питань
європейської інтеграції

О. Стефанишина
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали