МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.01.2017

м. Київ

N 103

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2017 р. за N 198/30066

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2007 року N 781

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року N 1037 "Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (Постанова N 1037)

НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2007 року N 781 "Про впорядкування умов оплати праці окремих категорій працівників навчальних закладів, що мають навчальні, навчально-виробничі судна, навчальні літаки (вертольоти)" (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2007 року за N 1074/14341, такі зміни:

1) примітку 1 до додатка 1 до наказу після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Посадові оклади (тарифні ставки, ставки заробітної плати) з 01 січня 2017 року розраховуються, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

2) у додатку 4 до наказу:

назви таблиць доповнити виноскою "1";

доповнити новою виноскою такого змісту:

"
1 Для робітників, розміри погодинних тарифних ставок яких, що визначені, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, менші, ніж розмір мінімальної заробітної плати у погодинному розмірі, встановлений Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, проводиться доплата до рівня мінімальної заробітної плати у погодинному розмірі, визначеному цим законом.".

2. Керівникам навчальних закладів, що мають навчальні, навчально-виробничі судна, навчальні літаки (вертольоти), забезпечити:

встановлення з 01 січня 2017 року в штатному розписі нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), визначених, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року;

диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування і застосовується з 01 січня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра В. В. Ковтунця.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

Д. Олійник

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Міністр соціальної
політики України

А. Рева

Заступник Міністра
фінансів України

С. Марченко

Голова Профспілки працівників
освіти і науки України

Г. Ф. Труханов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали