МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 серпня 2011 року N 1000

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.08.2010 N 801 "Про затвердження результатів проведення експерименту "Електронний студентський квиток"

Наказую:

1. Внести зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.08.2010 N 801 "Про затвердження результатів проведення експерименту "Електронний студентський квиток" доповнивши його пунктом 1 такого змісту:

"11. З метою удосконалення автоматизованої системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам та учням при продажу квитків на транспорті, вищим навчальним закладам I - IV рівня акредитації - учасникам експерименту з впровадження експерименту "Електронний студентський квиток" продовжити - експеримент на 2010 - 2012 навчальні роки виключно в частині використання студентського квитка за затвердженим для експерименту зразком.".

2. Адміністративно-господарському департаменту (Ворошиловський О. В.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки Міністра

П. М. Куліков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали