МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2011 року N 1331

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.12.2010 N 1284 "Про реорганізацію Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2010 р. N 2109, відповідно до Закону України "Про вищу освіту" наказую:

1. Вивести із складу комісії з реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола (далі - комісія) Когута Василя Михайловича - ректора Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола, ідентифікаційний номер [...].

2. Ввести до складу Комісії Костюка Івана Васильовича - заступник директора навчально-наукового інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В. Чорновола, ідентифікаційний номер [...].

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Є. М. Суліма

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали