МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 лютого 2017 року N 42

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 15.12.2016 N 515

Відповідно до Закону України "Про пестициди і агрохімікати", Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.96 N 295, а також з метою належної організації проведення наукової еколого-експертної оцінки матеріалів, поданих для реєстрації пестицидів та агрохімікатів, наказую:

1. Внести до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 15 грудня 2016 року N 515 "Про утворення еколого-експертної групи" такі зміни:

1) у Складі експертної групи з проведення наукової екологічної експертизи пестицидів і агрохімікатів та реєстраційних документів, затвердженому цим наказом:

вивести зі складу Мельничука Сергія Дмитровича - старшого наукового співробітника відділу випробувань пестицидів та агрохімікатів Української лабораторії якості і безпеки продукції агропромислового комплексу, к. б. н. (за згодою);

ввести до складу Щербань Емілію Прокопівну - старшого наукового співробітника відділу випробувань пестицидів та агрохімікатів Української лабораторії якості і безпеки продукції агропромислового комплексу, к. б. н. (за згодою).

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали