МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 квітня 2012 року N 232

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 20.01.2012 N 24

З метою цільового та ефективного використання бюджетних коштів, що спрямовуються на наукові дослідження, проектні та проектно-конструкторські розроблення, та проведення моніторингу навколишнього природного середовища наказую:

1. Унести зміни до Переліку відповідальних виконавців бюджетних програм (напрямів) у системі Міністерства, які безпосередньо управляють (виконують) бюджетними програмами (напрямами), що передбачені Міністерству екології та природних ресурсів Законом України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), затвердженого наказом Мінприроди від 20.01.2012 N 24, виклавши у таких пунктах колонку "Відповідальний виконавець (назва структурного підрозділу)" в новій редакції: пункт 4.5: "Відділ взаємодії з ЗМІ та зв'язків з громадськістю, Департамент державної екологічної політики та міжнародної діяльності, Юридичний департамент"; пункт 4.9: "Департамент заповідної справи, Управління державного екологічного моніторингу".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали