МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 жовтня 2011 року N 414

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 24 травня 2011 року N 166 "Щодо затвердження Положення про колегію та Регламенту роботи колегії Міністерства екології та природних ресурсів"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року N 1038 "Про внесення змін до пункту 6 Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації" (Постанова N 1038), наказую:

1. Внести зміни до пункту 6 Положення про колегію Міністерства екології та природних ресурсів, затвердженого наказом Мінприроди від 24 травня 2011 року N 166 "Щодо затвердження Положення про колегію та Регламент роботи колегії Міністерства екології та природних ресурсів України" (Положення N 166) (зі змінами), доповнивши абзац перший після слів "інших державних органів," словами "Адміністрації Президента України,".

2. Відділу документального забезпечення та роботи зі зверненнями громадян (Медушівська Н. М.) довести цей наказ керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координуються Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали