МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2011 року N 315

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 24 травня 2011 року N 166 "Щодо затвердження Положення про колегію та Регламенту роботи колегії Міністерства екології та природних ресурсів"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 року N 831 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року N 1569 "Про затвердження Загального положення про колегію центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації" (Постанова N 831) наказую:

1. Внести до Положення про колегію Міністерства екології та природних ресурсів, затвердженого наказом Мінприроди від 24 травня 2011 року N 166 "Щодо затвердження Положення про колегію та Регламент роботи колегії Міністерства екології та природних ресурсів України" (Положення N 166), зміни, що додаються.

2. Відділу документального забезпечення та роботи зі зверненнями громадян (Медушівська Н. М.) довести цей наказ керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координуються Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
02.09.2011 N 315

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про колегію Міністерства екології та природних ресурсів (Положення N 166)

1. Пункт 2 викласти у такій редакції:

"2. Колегія Міністерства екології та природних ресурсів України (далі - колегія) є консультативно-дорадчим органом і утворюється для підготовки рекомендацій щодо виконання Міністерством своїх завдань, погодженого вирішення питань, що належать до його компетенції та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів його діяльності".

2. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. У своїй роботі колегія Міністерства керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, дорученнями Президента України, Прем'єр-міністра України, Міністра, наказами Міністерства та Положенням про Міністерство екології та природних ресурсів України (Указ N 452/2011)".

3. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. До складу колегії Міністерства входять:

Міністр (голова колегії), перший заступник та заступник Міністра, заступник Міністра - керівник апарату (за посадою), керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра (за посадою), керівник Відділу контрольно-ревізійної роботи центрального апарату Міністерства (за посадою), можуть входити керівники самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства, а також за згодою - представники інших державних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських організацій, всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, інші особи.

У разі потреби - народні депутати України, представники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди (за згодою)".

4. У пункті 7 слова "визначається Міністром" замінити словами "затверджує Міністр".

5. Пункт 17 викласти у такій редакції:

"17. Керівники структурних підрозділів Міністерства відповідальні за підготовку питань, що розглядаються на засіданні колегії, узгоджують та координують роботу інших структурних підрозділів та органів виконавчої влади, залучених до підготовки необхідних матеріалів".

6. В абзаці другому пункту 28 слово "організаційних" виключити.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали