МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 квітня 2012 року N 227

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 26.01.2012 N 31

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2011 N 1137 "Про внесення змін до пункту 6 Положення про Міжвідомчу комісію із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату" (Постанова N 1137) наказую:

1. Унести до складу Міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, затвердженого наказом Мінприроди від 26.01.2012 N 31, такі зміни:

вивести із складу директора Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства закордонних справ Ніколайко І. В., ввести до цього складу Посла з особливих доручень Меленевського М. А. (за його згодою), голову Громадської ради при Державному агентстві екологічних інвестицій України Куруленка С. С. (за його згодою), першого заступника директора Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького Букшу І. Ф. (за його згодою) та голову Ради ММГО "Екоклуб" Мартинюка А. М. (за його згодою).

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали