МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 вересня 2011 року N 361

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 26.08.2011 N 295 "Щодо здійснення дозвільно-ліцензійної діяльності у сфері виробництва особливо небезпечних хімічних речовин; операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками, що визначаються Кабінетом Міністрів України)"

З метою забезпечення ефективного виконання функцій органу ліцензування у сфері поводження з відходами, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", наказую:

1. Викласти додаток 2 до наказу Мінприроди від 26.08.2011 N 295 "Щодо здійснення дозвільно-ліцензійної діяльності у сфері виробництва особливо небезпечних хімічних речовин; операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками, що визначаються Кабінетом Міністрів України)" у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

Додаток 2
до наказу Мінприроди
26.08.2011 N 295
(у редакції наказу Мінприроди
від 30.09.2011 N 361)

СКЛАД
Ліцензійної комісії з питань видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин; операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками, що визначаються Кабінетом Міністрів України)

Соколов О. Л.

директор Департаменту екологічної безпеки Мінприроди України, Голова Ліцензійної комісії

Посмітний О. С.

заступник директора Департаменту екологічної безпеки - начальник відділу екологічної безпеки, заступник Голови Ліцензійної комісії

Члени Ліцензійної комісії:

 

Васьковська О. М.

головний спеціаліст Відділу державної експертизи

Котляревський М. Є.

головний спеціаліст відділу екологічної безпеки Департаменту екологічної безпеки

Кошелєв І. І.

перший заступник Голови Держекоінспекції України (за згодою)

Кравчук О. П.

перший заступник Голови Державної санітарно - епідеміологічної служби України (за згодою)

Ніколов Д. І.

головний спеціаліст відділу дозвільно-ліцензійної діяльності Департаменту екологічної безпеки, секретар Ліцензійної комісії

Потапенко А. В.

начальник відділу дозвільно-ліцензійної діяльності Департаменту екологічної безпеки

Русецька С. О.

головний юрисконсульт відділу правового забезпечення Юридичного департаменту

Семенець О. С.

заступник директора Департаменту екологічної безпеки - начальник відділу поводження з відходами та небезпечними речовинами Департаменту екологічної безпеки.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали