ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 88

Про внесення змін до наказу Мінпромполітики від 10.01.2011 р. N 03 "Про ліквідацію ДЕРЖАВНОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС "РЕСУРС"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, наказую:

1. Внести зміни до наказу Міністерства промислової політики України від 10.01.2011 р. N 03 "Про ліквідацію ДЕРЖАВНОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС "РЕСУРС" (далі - ДКП "НТК "РЕСУРС"), а саме - викласти у наступній редакції пункт 2 даного наказу:

"2. Створити ліквідаційну комісію у складі:

- Бакай Едуард Аполлінарійович (ідентифікаційний номер [...]), генеральний директор ДКП "НТК "РЕСУРС", голова комісії;

- Якимишин Віталій Тихонович (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу суміжних галузей Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Агентства держмайна України, член комісії;

- Татаренко Юрій Михайлович (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення Агентства держмайна України, член комісії;

- Демедюк Поліна Олександрівна (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення фінансового оздоровлення, банкрутства та досудової санації Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України, член комісії;

- Малашок Михайло Михайлович (ідентифікаційний номер [...]), начальник відділу фінансово-економічного оздоровлення підприємств Управління реструктуризації та реформування власності Агентства держмайна України, член комісії".

2. Голові ліквідаційної комісії ДКП "НТК "РЕСУРС" Бакаю Е. А.:

2.1. Повідомити державного реєстратора про рішення засновника юридичної особи щодо змін відносно персонального складу ліквідаційної комісії.

2.2. Щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Агентству держмайна України звіт про хід ліквідації підприємства.

2.3. Скласти ліквідаційний баланс та з висновками ліквідаційної комісії подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

2.4. Якщо вартості майна підприємства виявиться недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Агентство держмайна України.

2.5. У триденний термін віддати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності ДКП "НТК "РЕСУРС" надані Агентству держмайна України копію витягу про виключення з державного реєстру.

3. Завершити заходи з ліквідації ДКП "НТК "РЕСУРС" до 30 грудня 2012 року.

4. Вважати такими, що втратили чинність, абзаци 10, 11, 12, 13 пункту 3, пункт 4, пункт 5 наказу Мінпромполітики України від 10.01.2011 р. N 03.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства держмайна України Шубіна О. О.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали