ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 141

Про внесення змін до наказу Мінпромполітики від 14.05.2007 р. N 217 "Про припинення шляхом реорганізації УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРХІМ"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, наказую:

1. Внести зміни до наказу Міністерства промислової політики України від 14.05.2007 р. N 217 "Про припинення шляхом реорганізації УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРХІМ", далі УДП "УКРХІМ", а саме - викласти у наступній редакції пункт 2 даного наказу:

"2. Призначити комісію з припинення УДП "УКРХІМ" у складі:

- Бондіка Віктора Анатолійовича (ідентифікаційний номер [...]), директора УДП "УКРХІМТРАНСАМІАК", голови комісії;

- Кухарь Марини Валеріївни (ідентифікаційний номер [...]), головного бухгалтера УДП "УКРХІМТРАНСАМІАК", члена комісії;

- Ярошенко Олени Миколаївни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу підприємств хімічної галузі Департаменту взаємодії з підприємствами базових галузей Агентства держмайна України, члена комісії;

- Тугай Людмили Олегівни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу ліквідації та операцій з надлишковим майном Управління реструктуризації та реформування власності Агентства держмайна України, члена комісії;

- Власенко Олени Вікторівни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії;

- Панова Олександра Володимировича (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу договірної роботи Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії".

2. Голові комісії з припинення УДП "УКРХІМ" Бондіку В. А.:

2.1. Повідомити державного реєстратора про рішення засновника юридичної особи щодо змін відносно персонального складу комісії з припинення.

2.2. Щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Агентству держмайна України звіт про хід припинення підприємства.

2.3. Після складення передавального акта у десятиденний термін подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

2.4. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності УДП "УКРХІМ" надати Агентству держмайна України копію витяту про виключення з державного реєстру.

3. Завершити заходи з припинення УДП "УКРХІМ" до 30 грудня 2012 року.

4. Вважати такими, що втратили чинність, частина друга підпункту 3.7, підпункт 3.10 пункту 3, пункт 4, 5, 6 наказу Мінпромполітики України від 14.05.2007 р. N 217.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали