МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2012 року N 562

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу МНС України від 13.10.2011 N 1087 "Про порядок залучення, завдання та зони відповідальності органів і підрозділів системи МНС"

Відповідно до пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), з метою уточнення завдань і зон відповідальності органів і підрозділів системи МНС України, враховуючи оптимізацію системи управління рятувальними силами та організаційно-штатні зміни в системі МНС України, наказую:

1. Внести до наказу МНС України від 13.10.2011 N 1087 "Про порядок залучення, завдання та зони відповідальності органів і підрозділів системи МНС" такі зміни та доповнення:

1.1. Пункт 4 доповнити новими абзацами такого змісту:

"Бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт (с. Жеребкове Одеської області) - Одеська область;

Спеціального морського загону ОРСЦЗ МНС України (м. Керч): на суші - Керченський півострів включно с. Кам'янське та Феодосійський регіон від с. Приморський до с. Курортне, на морі - у Керченській протоці (в межах територіальних вод України) від мису Меганом до мису Хроні, в Азовському морі - впродовж північного узбережжя Керченського півострова включно Арабатська затока.".

1.2. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Завданнями для спеціальних регіональних центрів швидкого реагування ОРСЦЗ вважати: виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій; здійснення заходів щодо захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного і військового характеру в мирний час та особливий період на території України, ліквідації їх наслідків; проведення невідкладних аварійно-рятувальних, пошуково-рятувальних та спеціальних робіт; постійне та обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування промислових підприємств, потенційно небезпечних об'єктів, водних об'єктів та окремих територій відповідно до укладених договорів; участь в організації життєзабезпечення постраждалого населення та надання їм допомоги; ліквідація наслідків аварій на об'єктах атомної енергетики і хімічно небезпечних об'єктах; проведення робіт із розмінування територій і об'єктів (у межах визначених зон відповідальності) від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються у терористичних цілях), їх вилучення, транспортування та знешкодження".

1.3. Доповнити новими пунктами 9, 10 такого змісту:

"9. Завданнями для Бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт (с. Жеребкове Одеської області) вважати: виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій; проведення аварійно-рятувальних, пошуково-рятувальних та спеціальних робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного і військового характеру в мирний час та особливий період на території України: постійне та обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування потенційно небезпечних об'єктів та окремих територій відповідно до укладених договорів; участь в організації життєзабезпечення постраждалого населення та надання їм допомоги; проведення робіт із розмінування територій і об'єктів (у межах визначених зон відповідальності) від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються у терористичних цілях), їх вилучення, транспортування та знешкодження; проведення інженерно-будівельних, ремонтно-відновлювальних робіт та технічного обслуговування всіх видів техніки; збереження оперативного резерву матеріально-технічних засобів МНС України для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

10. Завданнями для Спеціального морського загону ОРСЦЗ МНС України (м. Керч) вважати: виконання заходів щодо захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного і військового характеру в мирний час та особливий період на території України, ліквідації їх наслідків; надання допомоги постраждалому населенню, проведення пошуково-рятувальних і спеціальних робіт на воді і під водою та обстеження акваторії; проведення робіт із розмінування територій і об'єктів (у межах визначених зон відповідальності) від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, що використовуються у терористичних цілях), їх вилучення, транспортування та знешкодження; участь у міжнародних рятувальних та гуманітарних операціях.".

У зв'язку з цим пункти 9 - 15 вважати відповідно пунктами 11 - 17.

1.4. Додаток 1 "Зони відповідальності Спеціальних регіональних центрів швидкого реагування, аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення ГУ (У) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі для виконання завдань на водних об'єктах" доповнити новими позиціями 19 та 20 такого змісту:

19

1-й Спеціальний регіональний центр швидкого реагування (м. Київ)

м. Київ, Київська та Чернігівська області

20

Спеціальний морський загін (м. Керч)

Територіальні води Чорного моря (у межах територіальних вод України) від мису Меганом до мису Хроні. Керченська протока, в Азовському морі - впродовж північного узбережжя Керченського півострова включно Арабатська затока Внутрішні водойми Керченського півострова


2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали