Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу МНС України від 16.09.2013 N 272 "Про припинення Кафедри підготовки спеціалістів з питань цивільного захисту СНУЯЕтаП"

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2014 року N 11

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу МНС України від 16.09.2013 N 272 "Про припинення Кафедри підготовки спеціалістів з питань цивільного захисту СНУЯЕтаП"

Відповідно до вимог Цивільного та Господарського кодексів України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", а також з метою виконання заходів щодо припинення юридичної особи Кафедра підготовки спеціалістів з питань цивільного захисту у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості наказую:

1. Внести зміни до наказу МНС України від 16.09.2013 N 272 "Про припинення Кафедри підготовки спеціалістів з питань цивільного захисту СНУЯЕтаП" (Наказ N 272), виклавши пункт 2 (Наказ N 272) у такій редакції:

"2. Призначити головою комісії з припинення юридичної особи Кафедри підготовки спеціалістів з питань цивільного захисту у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості начальника юридичного сектору Управління ДСНС України у Херсонській області Шостака Костянтина Івановича (ідентифікаційний номер [...]).".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра,
голова комісії з
проведення реорганізації

В. Квашук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали