Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Служби зовнішньої розвідки України від 31 травня 2018 року N 183

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.10.2018

м. Київ

N 394

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 листопада 2018 р. за N 1295/32747

Про внесення змін до наказу Служби зовнішньої розвідки України від 31 травня 2018 року N 183

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року N 18 "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських" (Постанова N 18)

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Служби зовнішньої розвідки України від 31 травня 2018 року N 183 "Про затвердження Порядку виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду" (Порядок N 183), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2018 року за N 722/32174, такі зміни:

заголовок наказу викласти в такій редакції:

"Про затвердження Порядку виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду";

пункт 1 наказу викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Порядок виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду, що додається.".

2. Унести зміни до Порядку виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду, затвердженого наказом Служби зовнішньої розвідки України від 31 травня 2018 року N 183 (Порядок N 183), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2018 року за N 722/32174, виклавши його у новій редакції, що додається.

3. Юридичному управлінню подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

Є. Божок

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра фінансів

А. Граділь

Міністр соціальної політики України

А. Рева

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Служби зовнішньої розвідки України
31 травня 2018 року N 183
(у редакції наказу Служби зовнішньої розвідки України
від 23 жовтня 2018 року N 394)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
14 листопада 2018 р. за N 1295/32747

Порядок
виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду

1. Цей Порядок визначає механізм та умови виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України (далі - СЗРУ) за безпосередню участь у воєнних конфліктах, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду (далі - заходи із забезпечення національної безпеки і оборони).

2. Військовослужбовцям за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони виплачується винагорода у розмірі до 100 відсотків місячного грошового забезпечення.

3. Військовослужбовці вважаються такими, що беруть безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, якщо вони одночасно:

залучені до проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони;

перебувають у районі проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони.

4. Виплата винагороди за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони здійснюється за наказом Голови СЗРУ на підставі:

рапортів (доповідних записок) керівників структурних підрозділів, погоджених заступником Голови СЗРУ відповідно до розподілу службових обов'язків, щодо військовослужбовців, залучених до безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони для виконання службових завдань, із зазначенням термінів безпосередньої участі;

витягів з наказів керівників сил та засобів Збройних Сил України або оперативних штабів про залучення військовослужбовця до сил і засобів зі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, керівництва Антитерористичного центру при Службі безпеки України про залучення військовослужбовця до проведення таких заходів, наказів (розпоряджень) про відрядження до районів проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони для здійснення оперативно-службової діяльності, інших документів, якими підтверджується направлення військовослужбовців до участі в заходах із забезпечення національної безпеки і оборони.

5. Розміри винагороди у наказах зазначаються в національній валюті.

6. Розмір винагороди визначається пропорційно дням участі.

Винагорода виплачується за час, обрахований з дня фактичного початку безпосередньої участі військовослужбовців у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони до дня завершення такої участі.

7. Конкретний розмір винагороди у відсотках визначається Головою СЗРУ в межах видатків на грошове забезпечення, передбачених для СЗРУ у Державному бюджеті України на відповідний рік.

8. До наказів про виплату винагороди включаються також військовослужбовці, які під час виконання завдань загинули, захоплені в полон, є заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні.

При цьому винагорода виплачується таким членам сімей військовослужбовців: дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (особам з інвалідністю з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, або батькам військовослужбовців рівними частками, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі і не мають дітей.

9. Винагорода виплачується також під час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я після отриманих поранень (контузії, травми, каліцтва) під час безпосередньої участі у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони.

 

Т. в. п. начальника Юридичного управління
Служби зовнішньої розвідки України

К. Сляднєва
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали