ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2012 року N 34

Про внесення змін до наказу Укрдержархіву від 16 січня 2012 року N 3

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2012 року N 5358/1/1-12 щодо забезпечення реагування на критичні зауваження у засобах масової інформації наказую:

1. Пункт 1 наказу доповнити абзацом 6 такого змісту:

"- оперативну підготовку у день отримання коментарів та роз'яснень на критичні зауваження у засобах масової інформації на діяльність Укрдержархіву для їх подальшого розміщення на веб-порталі Укрдержархіву та у відповідних ЗМІ".

2. Абзац 4 пункту 2 наказу викласти у такій редакції:

"- здійснення постійного моніторингу друкованих та електронних ЗМІ, радіо і телебачення, підготовку керівництву Укрдержархіву щотижневих оглядів інформаційного простору, реагування на критичні зауваження і пропозиції ЗМІ упродовж трьох робочих днів від дати отримання зауваження шляхом надання отриманих від структурних підрозділів Укрдержархіву (абзац 6 пункту 1 цього наказу) роз'яснень "джерелу" критики, розміщення їх на веб-порталі Укрдержархіву та інформування Секретаріату Кабінету Міністрів України про вжиті заходи з реагування на критичні зауваження, що надійшли на адресу Укрдержархіву від ЗМІ та громадськості (додаток 5)".

3. Пункт 2 доповнити абзацом 9 такого змісту:

"- визначити відповідальною особою за реагування, на критичні зауваження у засобах масової інформації головного спеціаліста відділу міжнародного співробітництва Укрдержархіву (Романович С. В.), який забезпечує їх огляд та передання до структурних підрозділів Укрдержархіву для підготовки відповідних роз'яснень".

4. Відділу інформаційних технологій департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ Укрдержархіву (Забенько Ю. І.) спільно з відділом міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Прилепішева Ю. А.) розробити та опублікувати на веб-порталі Укрдержархіву рубрику "Прес-центр", передбачивши у ній підрубрику "Реагування на критику у ЗМІ", забезпечити її постійний супровід та оперативне оновлення інформації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної архівної служби В. М. Вороніна.

 

Голова Державної
архівної служби

О. П. Гінзбург


 

Додаток 5


Реагування на критичні зауваження, що надійшли на адресу Укрдержархіву від ЗМІ та громадськості

Огляд N ___ за

N
з/п

Джерело, що оприлюднило критику, та порушена проблема

Детальний зміст інформації

Реагування органу влади на проблему

 

 

(відповідно до направленого Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомлення)

(із зазначенням інформаційних джерел, на яких було розміщено відповідь, коментар тощо)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали