Про внесення змін до наказу від 07.02.2011 N 128/05

Наказ Головного управління юстиції у Запорізькій області
від 16 листопада 2011 року N 1119/05

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
5 грудня 2011 р. за N 77/1519

Відповідно до статей 14, 23 та 25 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму", Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 N 1707/5 (Положення N 1707/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за N 759/19497 (із змінами і доповненнями), НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу Головного управління юстиції у Запорізькій області від 07.02.2011 N 128/05 "Про затвердження Положення про Комісію Головного управління юстиції у Запорізькій області з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області 07.02.2011 за N 4/1446, виклавши пункт 3 в новій редакції:

"3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління юстиції у Запорізькій області Абрамову Т. В."

2. Внести зміни до Положення про Комісію Головного управління юстиції у Запорізькій області з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, затвердженого зазначеним наказом, виклавши пункт 5 в новій редакції:

"5. Головою Комісії є заступник начальника Головного управління юстиції у Запорізькій області, заступником голови Комісії - начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного управління юстиції у Запорізькій області, секретарем Комісії - заступник начальника відділу нотаріату Головного управління юстиції у Запорізькій області, членами Комісії - начальник відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління юстиції у Запорізькій області та провідний спеціаліст відділу нотаріату Головного управління юстиції у Запорізькій області."

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління юстиції у Запорізькій області Абрамову Т. В.

4. Наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

Начальник управління

В. Г. Горлов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали