ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2011 року N 198

Про внесення змін до наказу від 16.06.2011 N 15 "Про делегування представників від роботодавця до складу комісії"

Для забезпечення виконання вимог абзацу першого частини третьої статті 50 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням", Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 23 червня 2008 р. N 25, та у зв'язку з відпусткою по вагітності та пологам Панченко О. Ю. наказую:

1. Внести зміни до наказу Держекоінвестагентства від 16 червня 2011 року N 15 "Про делегування представників від роботодавця до складу комісії":

1.1. Вивести представника Держекоінвестагентства зі складу комісії із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, Панченко Олександру Юріївну - начальника Відділу бухгалтерського обліку - головного бухгалтера.

1.2. Увести до складу комісії із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, Заглян Людмилу Петрівну - головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Голови

І. Варга

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали