ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 1827

Про внесення змін до наказу від 20.09.2000 р. N 1963 "Про створення робочої групи по підготовці і проведенню публічного захисту закріплення пакетів акцій підприємств у державній власності"

У зв'язку з введенням в дію нової структури центрального апарату та штатного розпису, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 07.10.2011 N 1085к, та враховуючи службову записку Управління планування та пільгового продажу від 13.12.2011 N 19-3-1394, наказую:

Внести до наказу Фонду державного майна України від 20.09.2000 N 1963 "Про створення робочої групи по підготовці і проведенню публічного захисту закріплення пакетів акцій підприємств у державній власності" (із змінами) такі зміни:

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"Створити робочу групу по підготовці і проведенню публічного захисту закріплення пакетів акцій підприємств у державній власності в такому складі:

 

Голова робочої групи

- заступник Голови Фонду Мангул А. І.

Заступник Голови робочої групи

- начальник Управління планування та пільгового продажу Андрущенко О. А.;

Члени робочої групи 

- начальник Управління з питань реформування власності Рикова Н. В.;

- начальник Управління корпоративних прав держави Сачівко А. І.;

- начальник Управління фінансового аналізу та відновлення платоспроможності Кальніченко В. А.;

- начальник Управління конкурсного продажу Білоцерковець І. Л.;

- заступник начальника Управління планування та пільгового продажу Дзюбенко С. І.;

- заступник начальника Відділу уточнених планів розміщення акцій та пільгового продажу Гончаренко Д. В.

На період відсутності члена робочої групи участь в роботі робочої групи бере особа, на яку за місцем основної роботи покладено виконання функціональних обов'язків відсутнього."

2. У пункті 3 слова "Департаменту стратегії корпоративного управління" замінити на слова "Управлінню фінансового аналізу та відновлення платоспроможності".

3. У пунктах 4, 6 слова "Департаменту оперативного планування" замінити на слова "Управлінню планування та пільгового продажу".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали