ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.11.2017

м. Київ

N 1756

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 грудня 2017 р. за N 1521/31389

Про внесення змін до нормативно-правового акта

Відповідно до частини сьомої статті 19 Закону України "Про приватизацію державного майна", з метою організації порядку подання на публікацію відомостей для різних способів продажу, обов'язкових для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації,

НАКАЗУЮ:

1. Унести у додаток 1 до Типового переліку відомостей для різних способів продажу, обов'язкового для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 квітня 2012 року N 562 (Перелік N 562), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 травня 2012 року за N 755/21068 (зі змінами), такі зміни:

1) у таблиці 1 "Інформація про продаж конкурентним способом (крім конкурсів) пакета акцій акціонерного товариства у процесі приватизації":

у рядку 16 слова "зберігача, у якого" замінити словами "депозитарну установу, в якій";

у рядку 17 слово "зберігача" замінити словами "депозитарну установу";

2) у рядку 7 таблиці 4 "Інформація про місце та строк проведення торгів" слова "поновлення торгів" замінити словами "поновлення аукціону".

2. Унести до розділу III Порядку подання відомостей для різних способів продажу, обов'язкових для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації (Порядок N 562), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 квітня 2012 року N 562 (Перелік N 562), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 травня 2012 року за N 756/21069, такі зміни:

1) пункт 3.1 викласти в такій редакції:

"3.1. Подання на публікацію інформаційних повідомлень, що містять відомості для різних способів продажу, за формами відповідно до додатків до Типового переліку (Перелік N 562) здійснюють структурні підрозділи апарату Фонду, що відповідають за продаж об'єктів відповідної класифікаційної групи.";

2) пункт 3.4 викласти в такій редакції:

"3.4. Інформаційні повідомлення, що містять відомості для різних способів продажу, мають надходити на публікацію до структурного підрозділу апарату Фонду, який здійснює підготовку до друку офіційних друкованих видань державних органів приватизації, в паперовому та електронному вигляді не пізніше ніж за два дні до виходу друком додатка до Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію - газети "Відомості приватизації".";

3) пункт 3.6 викласти в такій редакції:

"3.6. Структурний підрозділ апарату Фонду, який здійснює підготовку до друку офіційних друкованих видань державних органів приватизації, забезпечує публікацію поданих інформаційних повідомлень у додатку до Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію - газеті "Відомості приватизації".".

3. Управлінню взаємозв'язків з громадськістю та редакційної діяльності подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали