Додаткова копія: Про внесення змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 травня 2018 року N 633

Про внесення змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

До Національної ради надійшло звернення компанії "TELCOM TRADING OU", Естонія (вх. N 19/17 від 12.03.2018), з пропозицією визнати зміст іноземної програми "Travel and Adventure" (одночасна трансляція у форматах HD та SD) таким, що відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинного законодавства України.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення встановлено, що програма "Travel and Adventure" (одночасна трансляція у форматах HD та SD) транслюється обсягом 24 години на добу, мова програми - російська, французька, англійська, тематика каналу - туризм. У програмі відсутні передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільми, демонстрування яких заборонено на території України, реклама - відсутня. Серед територій, зазначених в ліцензії, на які розраховано трансляцію програми, - країни Балтії та Україна. Ліцензія на телевізійне мовлення NEPLP (National Electronic Media Council) Латвійська Республіка від 02.08.2017 N АА-121/1. Ліцензія універсальна - супутникове мовлення, інтернет та кабельне мовлення. Мовник та тримач ліцензії - SIA "Content Hub", адреса - Staraja Rusas iela 22A-10, Riga, LV - 1048. Параметри супутникової трансляції, визначені ліцензією на мовлення, - ABS 2A (Asia Broadcast Satellite), частота 10985 Ггц.

Рішення щодо змісту програм приймаються на території Естонії, значна кількість працівників працює на території Естонії, оскільки головний офіс правовласника знаходиться за адресою: Kai tn I, Kesklinna distrct, Tallin city (компанія "TELCOM TRADING OU"). Компанії SIA "Content Hub" та "Telcom trading OU" є приватною власністю громадянина Ізраїля І. Райхельгауза.

Розглянувши вищевказану інформацію, звернення від компанії "TELCOM TRADING OU", Естонія (вх. N 19/17 від 12.03.2018), керуючись частиною другою статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 15, 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Внести до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, такі зміни: додати іноземну програму "Travel and Adventure" (одночасна трансляція у форматах HD та SD) згідно з додатком*.


* Не наводиться.

2. Виконання цього рішення покласти на управління представників Національної ради, управління контролю та аналізу телерадіомовлення, управління ліцензування, юридичне управління, відділ зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради Ю. Артеменка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали