Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 серпня 2019 року N 1147

Про внесення змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

До Національної ради надійшло звернення ТОВ "МЕГОГО" (SIA "MEGOGO", країна реєстрації - Латвійська Республіка, вх. N 19/65 від 13.06.2019) з пропозицією визнати зміст іноземної програми "MEGOGO LIVE" таким, що відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинного законодавства України.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення встановлено, що програма "MEGOGO LIVE" транслюється 24 години на добу, мова програми - англійська, російська, українська. Реклами та іншої комерційної інформації під час моніторингу не зафіксовано. У програмі відсутні порнографічні передачі, фільми, демонстрування яких заборонено на території України. Напрямок програми за жанровим спрямуванням - розважальний (культурологічні, розважальні, музичні передачі, реаліті-шоу, спортивні події, музичні новини, телевізійні шоу та фільми).

ТОВ "МЕГОГО" має дозвіл на транскордонне комерційне телевізійне мовлення програми "MEGOGO LIVE" N АА-136/1 з терміном дії від 16.05.2019 до 15.05.2029, виданий Національною радою електронних засобів масової інформації Латвійської Республіки на підставі рішення N 99 від 16.05.2019.

Згідно з Додатком N АА-136/1-1 до Дозволу на мовлення N АА-136/1 "Основні умови здійснення діяльності" ТОВ "МЕГОГО" стосовно телевізійної програми "MEGOGO LIVE" зазначено:

вид розповсюдження сигналу - наземне мовлення, кабельні мережі, супутник, інтернет; тип мовлення - комерційний та транскордонний;

зона покриття - розповсюджується на територію України та Білорусі, Росію, Грузію, Вірменію, Азербайджан, Туркменістан, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Таджикистан, Молдову, Польщу, Литву, Естонію.

Юридична адреса компанії: Латвія, м. Рига, вул. Русе 14-112, LV - 1029, директор Анджейс Пятецкіс, тел.: +37129552266, електронна пошта: partners@megogo.net. Власник - 100 % "SENSEIRA TRADING LIMITED", Республіка Кіпр.

Розглянувши вищевказану інформацію, звернення ТОВ "МЕГОГО" (вх. N 19/65 від 13.06.2019), керуючись частиною другою статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 15, 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Внести до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, такі зміни: додати іноземну програму "MEGOGO LIVE" згідно з додатком.

2. Виконання цього рішення покласти на управління представників Національної ради, управління контролю та аналізу телерадіомовлення, управління ліцензування, юридичне управління, відділ зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Герасим'юк.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
08.08.2019 N 1147

Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

N з/п

Програма (канал)

Країна, яка видала ліцензію (дозвільні документи на мовлення)

Мова програм

Направлення програми (жанр)

Статус країни-правовласника*

Юрисдикція технічних засобів мовлення

1

"MEGOGO LIVE"

Латвійська Республіка

російська, англійська, українська

розважальний

1,2

-

Примітки:


* Статус країни - правовласника програми:

1 - член Європейського Союзу;

2 - ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

 

Заступник начальника управління
контролю та аналізу
телерадіомовлення

О. Лисенкова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали