МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2017 року N 335

Про внесення змін до переліку об'єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України"

Відповідно до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2017 року N 714, враховуючи пропозиції органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також протокольне рішення Комісії щодо розгляду пропозицій стосовно формування переліку об'єктів, що фінансуватимуться за рахунок бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" від 22.12.2017 N 3, наказую: 

Доступ до документа «Наказ від 22.12.2017 № 335 Про внесення змін до переліку об'єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали