РІВНЕНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 15.11.2011 р. N 489

Про внесення змін до Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття"

З метою мінімізації ризиків при здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, посилення контролю за митним оформленням окремих видів товарів в частині контролю за базою оподаткування товарів та правильністю визначення країни їх походження, недопущення випадків невірної класифікації товарів згідно з УКТЗЕД, а також з метою недопущення безпідставних затримок митного оформлення товарів наказую:

1. Доповнити текст Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття", затвердженого п. 1 наказу Рівненської митниці від 08.04.2011 N 135 "Про затвердження Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття", приміткою наступного змісту:

"Примітка 2: Додаткові заходи контролю щодо класифікації товарів можуть не застосовуються в разі наявності класифікаційного рішення, а також якщо товар досліджувався в експертних підрозділах ЦМУЛДЕР протягом року, що передує митному оформленню".

2. Внести зміни до позиції 4 Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття", затвердженого наказом Рівненської митниці від 08.04.2011 N 135, виклавши її у редакції, що додається.

3. Внести зміни до позиції 20 Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття", затвердженого наказом Рівненської митниці від 08.04.2011 N 135, виклавши її у редакції, що додається.

4. З метою здійснення відповідних заходів контролю при митному оформленні товарів "групи ризику" та "групи прикриття", начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики Гончаренку Д. І. направити у Регіональну інформаційну митницю відповідні зміни до Переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття" для імплементації до програмного інформаційного комплексу "Інспектор-2006".

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Яблонській І. І. довести наказ до відома начальників підрозділів митниці згідно з листом розсилки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Начальник митниці

С. В. Лук'янов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Рівненської митниці
15.11.2011 N 489

Доповнення
до переліку товарів "групи ризику" та "групи прикриття", затвердженого наказом Рівненської митниці від 08.04.2011 N 135

Імпорт (ВМД типу ІМ 40 Г, ІМ 40, ІМ 40 ТД)

4.

0303 - 0304

Риба

Заборона ввезення з певних країн; ст. 282, 283 МКУ; ст. 10 ЗУ N 486-IV від 06.02.2003;
лист ДМСУ від 01.10.2004 N 35/35-4354-ЕП "Про перевірку та заповнення граф сертифіката походження товарів загальної форми".

1. Перевірка дотримання встановлених до задекларованих товарів заходів нетарифного регулювання (код митної процедури 161);
2. Проведення митного огляду з метою перевірки відповідності зазначених на упаковці, маркуванні даних про походження товару, даним, зазначеним у ВМД (код митної процедури 241)*

*"Захід проводиться в разі наявності підстав вважати, що сертифікат походження містить неправдиві відомості, та до митного оформлення не проводились операції, які дозволяли отримати відомості про маркування товару (ідентифікаційний огляд, розміщення товару на СТЗ)".

20

2309 90 99 10

Попередні суміші (премікси)

Товар групи "прикриття". Різниця між товаром групи "прикриття" та "ризику" полягає в тому, що у товарі "прикриття" -
(a) ферменти, в яких молекула складається лише з білка (наприклад, пепсин, трипсин, уреаза);
(b) ферменти, в яких молекула складається з білка, зв'язаного з небілковою сполукою низької молекулярної маси, що діє як кофактор. Ці продукти звичайно мають кристалічну форму і призначені для використання здебільшого у медицині або в наукових дослідженнях. А товар групи "ризику" - ці готові продукти, відомі в торгівлі як "премікси", являють собою складні суміші, що складаються з ряду речовин (іноді називаних добавками), склад і співвідношення яких змінюються залежно від вимог тваринництва.

Направлення на дослідження до відповідних підрозділів ЦМУЛДЕР, з метою встановлення наявності в продуктах цукру, крохмалю, молочних продуктів та їх відсоткового вмісту (з врахуванням Примітки 2)

 

Начальник відділу контролю
митної вартості та
класифікації товарів

І. Р. Остапенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали