Додаткова копія: Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у НАДС та його територіальних органах

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

від 25 лютого 2019 року N 31-19

Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у НАДС та його територіальних органах

Відповідно до частини першої статті 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), пункту 3 Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року N 736 (Постанова N 736), на підставі пропозицій, підготовлених комісією з питань роботи із службовою інформацією у НАДС, та з метою упорядкування, систематизації і приведення у відповідність із вимогами законодавства України даних про службову інформацію наказую:

1. Доповнити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у НАДС та його територіальних органах, затверджений наказом НАДС від 11 квітня 2018 року N 86 (Перелік N 86), такими пунктами:

"21. Повідомлення про вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення та документи, створені у процесі проведених перевірок інформації, викладеної у цих повідомленнях.

22. Документи, складені за результатами проведення внутрішніх аудитів (аудиторські звіти та додатки до них, висновки, рекомендації за результатами проведення внутрішніх аудитів).".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. О. Ващенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали