КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 1 червня 2017 року N 435/2657

Про внесення змін до Переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову та надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Флоренції, 1/11 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:

1. Виключити пункт 38 Переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову (додаток), затвердженого рішенням Київської міської ради від 30.01.2003 N 252/412 "Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову".

2. Надати статус скверу земельній ділянці орієнтовною площею 0,15 га на вул. Флоренції, 1/11 у Дніпровському районі м. Києва (обліковий код 63:021:057) згідно з додатком до цього рішення (план-схема).

3. Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва:

3.1. У місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися в установленому законодавством порядку з відповідним клопотанням до Київської міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в пункті 2 цього рішення.

3.2. Протягом шести місяців з моменту отримання дозволу на розробку документації із землеустрою організувати її розробку, погодження та передачу до Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки відповідного проекту рішення Київської міської ради про надання в користування земельної ділянки, зазначеної в пункті 2 цього рішення.

3.3. У місячний термін з дня прийняття рішення про надання земельної ділянки в користування вжити заходів щодо державної реєстрації права користування земельною ділянкою, зазначеною в пункті 2 цього рішення, відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 та продовжених на період до 2015 року рішенням Київської міської ради від 27.11.2009 N 714/2783, додавши земельну ділянку, визначену пунктом 2 цього рішення, до переліку скверів Дніпровського району м. Києва.

5. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки, визначеної пунктом 2 цього рішення.

6. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити в установленому порядку фінансування заходів, визначених пунктами 3 та 5 цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали