Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до персонального складу Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 липня 2019 року N 541

Про внесення змін до персонального складу Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва

У межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 495 (Постанова N 495), відповідно до Положення про Експертну комісію Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12.07.2012 N 741 (Положення N 741), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2012 р. за N 1288/21600, наказую:

1. Внести до персонального складу Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва, затвердженого наказом Міністерства культури України від 27.02.2018 N 166 (Наказ N 166), такі зміни:

1.1 Вивести з персонального складу експертної комісії з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва:

Логінову Вікторію Михайлівну - головного спеціаліста відділу театрального мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва, відповідального секретаря.

1.2 Ввести до персонального складу комісії з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва:

Сіденко Світлану Олександрівну - головного спеціаліста відділу театрального мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва, відповідального секретаря.

 

Заступник Міністра

Т. Мазур
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали