Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Персонального складу Постійно діючої міжвідомчої комісії з відбору операторів електронних майданчиків та здійснення контролю за відповідністю авторизованих електронних майданчиків в межах електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 лютого 2020 року N 429/7

Про внесення змін до Персонального складу Постійно діючої міжвідомчої комісії з відбору операторів електронних майданчиків та здійснення контролю за відповідністю авторизованих електронних майданчиків в межах електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)

Відповідно до пунктів 3 (Постанова N 228), 10 Положення про Міністерство юстиції України (Постанова N 228), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 228, наказую:

1. Внести до Персонального складу Постійно діючої міжвідомчої комісії з відбору операторів електронних майданчиків та здійснення контролю за відповідністю авторизованих електронних майданчиків в межах електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 24.10.2019 N 3695/7 (Наказ N 3695/7), такі зміни:

1) зазначити нову посаду члена комісії:

Сурженко Ольга Володимирівна - заступник директора Департаменту - начальник відділу аналітичної роботи та розгляду звернень Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України, член комісії;

2) виключити зі складу комісії:

Дьяченко Олену Юріївну - директора Департаменту фінансів паливно-енергетичного комплексу та майнових відносин Міністерства фінансів України, члена комісії;

Матюшенка Миколу В'ячеславовича - директора Департаменту інформаційних систем та технологій Міністерства фінансів України, члена комісії.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. Малюська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали