ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 грудня 2011 року N 1063

Про внесення змін до Плану діяльності Державної митної служби України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

З метою виконання положень статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести до Плану діяльності Державної митної служби України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Державної митної служби України від 10.02.2011 N 93 (План N 93) (зі змінами), таку зміну:

доповнити розділ III "Проекти актів Кабінету Міністрів України" новим пунктом 27 такого змісту:

"

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Виконавець

Строк виконання

III. Проекти актів Кабінету Міністрів України

27

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження посередницької діяльності митного брокера та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)"

Метою прийняття проекту постанови є ефективне проведення планових заходів державного нагляду та контролю шляхом чіткого визначення критеріїв розподілу суб'єктів господарювання за ступенями ризику.

Департамент організації митного контролю та оформлення

IV квартал

".

2. Прес-службі (Мочалова-Колесник О. С.) забезпечити розміщення цього наказу на відомчому веб-сайті Держмитслужби в мережі Інтернет.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали