МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 жовтня 2017 року N 636

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, зі змінами та доповненнями, наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міненерговугілля від 14.12.2016 N 806 (План N 806), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Насалик

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міненерговугілля
02 жовтня 2017 року N 636

Зміни до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 806)

N
з/п

Вид та назва проекту РА

Мета прийняття РА

Підрозділи, відповідальні за розроблення проектів РА

Термін підготовки проекту РА

31.

Закон України "Про особливості погашення заборгованості за електричну енергію, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії"

Збалансування співвідношення дебіторської та кредиторської заборгованості ДП "Енергоринок" для запровадження нової моделі ринку електричної енергії

Департамент електроенергетичного комплексу

IV квартал 2017 р.

32.

Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання діяльності на ринку природного газу"

Забезпечення виконання Україною її обов'язків за Договором про заснування Енергетичного Співтовариства, прийняття нормативно-правових актів, необхідних для забезпечення реалізації Плану реструктуризації ПАТ "НАК "Нафтогаз України"

Департамент нафтогазового комплексу

IV квартал 2017 р.

33.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 1999 р. N 189"

Впорядкування питань державного нагляду (контролю) в електроенергетиці за додержанням вимог технічної експлуатації електричних станцій і мереж, що належать до високого ступеню ризику та стратегічно важливих для забезпечення енергетичної безпеки держави

Департамент електроенергетичного комплексу

IV квартал 2017 р.

34.

Наказ Міненерговугілля "Про затвердження Порядку забезпечення операційної безпеки об'єднаної енергетичної системи України в частині організації протиаварійної роботи в електроенергетиці"

Впровадження та розвиток сучасних систем контролю технічного стану, автоматичної діагностики і моніторингу технологічного устаткування об'єктів електричних мереж

Департамент електроенергетичного комплексу

IV квартал 2017 р.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали