Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 жовтня 2019 року N 423

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"; Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731 (зі змінами), наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міненерговугілля від 14.12.2018 N 638 (План N 638), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр енергетики та захисту
довкілля, Голова комісії з проведення
реорганізації Міненерговугілля

О. Оржель

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міненерговугілля
09 жовтня 2019 року N 423

Зміни до Плану діяльності Міненерговугілля України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (План N 638)

N
з/п

Вид та назва проекту РА

Мета прийняття РА

Підрозділи, відповідальні за розроблення проектів РА

Термін підготовки проекту РА

38.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії"

Врегулювання процедури підготовки та проведення аукціону з розподілу квоті підтримки для стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії з використанням електронної торгової системи

Директорат енергетичних ринків

III квартал 2019 р.

39.

Наказ "Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика"

Врегулювання відносин між замовником аукціону та оператором електронного майданчика, що забезпечить ефективне, прозоре та відкрите проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки, та як наслідок - забезпечення сталого розвитку відновлювальної енергетики в Україні.

Директорат енергетичних ринків

III квартал 2019 р.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали