МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 липня 2012 року N 486

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями, до неї наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 20 такого змісту:

20.

Наказ Міненерго-вугілля України "Про затвердження Положення про службу пожежної безпеки Міненерго-вугілля України"

Установлює єдині вимоги з організації роботи служби пожежної безпеки Міненерговугілля України, ліквідує розрізненість, невідповідності та протиріччя раніше виданих нормативних актах.

Розроблено відповідно до вимог статті 4 Закону України "Про пожежну безпеку" та Переліку нормативних документів у сфері пожежної безпеки Мінпаливенерго для розробки протягом 2007 - 2011 років.


2. Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.) базове, повторне, періодичне відстеження регуляторного акта, зазначеного у пункті 1 цього наказу, здійснювати після його підписання відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308.

3. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали