МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2012 року N 523

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 21 такого змісту:

21.

Наказ Міненерговугілля "Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі рідким паливом з біомаси (крім біоетанолу) та біогазом і порядку контролю за їх додержанням"

Установлення організаційних, кваліфікаційних, технологічних та інших вимог до провадження господарської діяльності з торгівлі рідким паливом з біомаси (крім біоетанолу) та біогазом і встановлення єдиного порядку здійснення контролю за дотриманням ліцензіатами зазначених вимог, що забезпечить належні безпечні умови реалізації такої біологічно відновлюваної продукції

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", від 04.07.2001 N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" та від 26.10.2011 N 1116 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з торгівлею рідким паливом з біомаси (крім біоетанолу) та біогазом, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)" (Постанова N 1116)


2. Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.) забезпечити базове, повторне, періодичне відстеження регуляторного акта, зазначеного у пункті 1 цього наказу, після його підписання відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308.

3. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Макуха

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали